svátek má Olívie,Oliver

Neregistrovaná liga nabírá na obrátkách

Ve čtvrtek 24. 1. 2013 pokračovala Neregistrovaná liga svým druhým hracím dnem.

LOSOSY NA ROŠTU – RADIÁCI      15:10

V úvodním zápase byl k vidění zajímavý duel, tradiční,  leč už vousatý tým Radiáků

vyzval k souboji tým nadějí českolipského florbalu, doplněný tentokrát i o jednoho hráče z nově vzniklého FBK Gladiators. Už od počátku bylo na stylu hry obou týmů názorně vidět, jak moc a jak rychle se florbal mění. Po úvodní oťukávačce se zápas pomalu začal měnit v divokou přestřelku, žádnému z týmu se však do poločasu nepovedlo odskočit na větší brankový rozdíl, přesto však mládí

vstupovalo do druhého poločasu s těsným náskokem 7:5. V druhém poločase již veteránům z Radiáků začli docházet síly a výsledné skóre se zastavilo až na stavu 15:10 ve prospěch Lososů. Za zmínku stojí asistence již zmíněné Pýchové a pět hattricků, na radiácké straně Vaněk, Baláž a u Lososů se takto prezentovali Černák, Štozek a Mečíř.

ROMANIA URSUS -  FEHRER      6:1

V druhém zápase se nám konečně chystal představit  zajímavý tým Romania Ursus, který čekala letošní premiéra v neregistrované lize. Tým mocně sponzorovaný  cestovní kanceláří „Dovolená v Banátu“ se rozhodl v letošní sezoně vyzkoušet krom tradičních opor i jednu zahraniční akvizi. Z 1500 km vzdáleného Eibenthalu přijel na testy „Tibi“ Pospíšil. Pro zranění z ligového zápasu naopak nenastoupila k utkání superstar a český reprezentační útočník Štěpán Slaný.

Proti Romania Ursus se postavil nováček letošní sezony tým Fehreru. Od počátku bylo vidět, že zkušenosti jsou na straně rumunských medvědů, Fehrer však srdnatě vzdoroval a k vyrovnanějšímu průběhu zápasu chyběla snad jen jistota na holi při  koncovce. Nejvýrazněji se pod konečnou výhru 6:1 podepsal hattrickem Beránek, který patří mezi opory nejen Ursusu ale i českolipských Démonů ve futsalové extralize.

ROMANIA URSUS– RADIÁCI   7:17

I poslední zápas sliboval zajímavou podívanou, proti sobě se postavili již výše zmíněné týmy Radiáků

a Romania Ursus. Hvězda  Rumunů z prvního duelu Beránek však již nenastoupil, ve sportovní hale ho čekali futsalové povinnosti v podobě tréninku. Hned z kraje se začalo  pěkně od podlahy, nikdo nikoho nešetřil a ani góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Bohužel o výsledku zápasu začalo být rozhodnuto až příliš brzy a stejně tak jak rychle zápas obrátky nabral , tak je začal i ztrácet. Radiáci předváděli na své poměry velmi slušnou produktivitu a tak se počítadlo zastavilo až na rekordní hodnotě letošního ročníku - 7:17! Velkou zásluhu na tomto skóre mělo ve vítězném týmu hrající duo Gembec - Baláž, které se také usadilo na čele produktivity celé soutěže.