Dnes je 02. 10. 2024
svátek má Olívie,Oliver

Předposlední kolo zdramatizovalo čelo tabulky

Devátý, tudíž předposlední hrací, den základní části Sportbar Galaxie Neregistrované ligy zamotal ještě více situací v čele a do posledního kola tak půjdou tři týmy se shodným počtem bodů. Kdo nakonec vyhraje „prezidentský pohár“ se tak rozhodne až v samotném závěru.

Romania Ursus – Radiáci Česká Lípa 9:12

Radiáci po mírném zaváhání v minulém kole proti Ostříleným harcovníkům znovu nasedli na vítěznou vlnu a přes veškerou snahu Ursusu, který také poslední dobou zažívá výsledkový posun, šli od začátku za svým dalším vítězstvím. Rumunští Medvědi snad jen díky menší dávce štěstí na svých holích nedokázali zápas více zdramatizovat a podlehli nakonec 9:12.

Romania Ursus – Lososy na roštu 4:6

Po drobném odpočinku nastoupil Ursus proti svému druhému soupeři, a to Lososům na roštu, které minule deklasoval pouze se třemi lidmi v poli. Lososy, vynikající hlavně svou střeleckou potencí a touhou po reparátu, nešetřili svého soupeře a zatlačili jej do defenzivy. Stejně jako v prvním zápase tak musel ukazovat své umění především Faltejsek v brance Ursusu a stejně jako v prvním v zápase si vůbec nevedl špatně, a tak skóre po prvním poločase zůstalo nerozhodné. Přestože Faltejsek pokračoval ve skvělém výkonu i po přestávce, jeho spoluhráči v poli obdobně navázat nedokázali a padli nakonec znovu, tentokrát o dvě  branky 4:6.

Fehrer Bohemia – Radiáci Česká Lípa 8:11

Poslední zápas dne vypadal, alespoň po prvním poločase, na pořádné překvapení. Po prvním utkání malátný tým Radiáků nestíhal bránit rychlé kontry fabrikantů z Fehreru a do poločasu nabral děsivou ztrátu 2:6. Téma poločasové rozpravy žlutého týmu tak bylo nasnadě – obrat. Chlapci si to sice vyříkali hezky, ale již po prvních čtyřech vteřinách znovu inkasovali a s nadějí na výhru to vypadalo bledě. Nakonec však ještě nějaké síly v sobě Radiáci našli a ve zbytku zápasu eufemisticky řečeno zfoukli Fehrer jako svíčku, neboli obrátili vše ve svůj prospěch. Druhý poločas tak skončil 9:2 ve prospěch Radiáků, celkové skóre pak 8:11.