Dnes je 02. 10. 2024
svátek má Olívie,Oliver

LOKO - ČZU „B“ 0:3 (-29,-55,-21)

Od začátku setu hosté vedli o dva až čtyři body a i když jsme se hodně snažili, náskok jsme stále nemohli dohnat. Když jsme prohrávali 24:20 zdálo se, že je o setu rozhodnuto. Jenže jsme  dvakrát  zablokovali útok soupeře a následně jsme srovnali na 24:24.

Odvrátili jsme osm setbolů a když jsme se konečně dostali do vedení 29:28, udělali jsme dvě naprosto školácké chyby a set ztratili. Druhý set jsme začali špatně a po nevydařených útocích jsme prohrávali 8:3 a vypadalo to s námi špatně. Po technickém tajmu jsme však náskok ČZU začali stahovat a když to bylo 20:20, vypadalo to znovu na vyrovnanou koncovku. Opak byl pravdou. Znovu jsme udělali několik nevynucených chyb a set ztratili. Třetí set byl stejný jako druhý. Stále jsme dotahovali náskok hostů a když se nám to povedlo, přišly naše chyby a set  a zápas jsme ztratili.

Hodnocení zápasu trenérem :

Pěkný volejbal s dramatickými koncovkami a se špatným koncem pro nás. Kluci bojovali a nevzdávali se ani za neříznivého stavu, ale ty naše koncovky jsou hrozný. O vítězství se v podstatě připravíme sami vlatními chybami. Musím však uznat, že dnešní soupeř byl výborný a minimálně chyboval.

hráno 89 minut

Hráli : Peníška,  Poživil, Šén, Plachý, Špringl, German, Brychta, Pekárek, Žáček, Démar libero: Steffan