Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

Brankové hody v Novém Boru

Hrstka 100 diváků ve 2.poločase aplaudovala hře domácích fotbalistů  a po vydatném předkrmu v podobě 8 banánů spokojeně odcházela na sobotní oběd. Ke cti hostů je třeba dodat, že hráli nadále otevřený fotbal. Na začátku 2. půle se snažili o vyrovnání, ale v obraně nechali doslova vrata zcela dokořán. Takže v 58. min. už domácí vyhrávali 6:1 a nadále podnikali "hokejové" brejky na bezmocného gólmana hostí. Když už mu chtěli jeho obránci vypomoct, byla z toho penalta (rozhodčí se nebál písknout během tří minut dva pokutové kopy pro domácí).

Domácí Jiskra má z posledních tří zápasů důležitých 7 bodů a chtěla by neporazitelnost prodloužit za týden v Děčíně, kterému by ráda odplatila čtyřgólovou porážku  z 1. kola poháru.

Pro úplnost střelci branek: Šulc 2x, Zelinger 2x, Jordák 4x, za hosty Jindráček.