Videožurnál: Vyprošťování autobusu v Radvanci

2. Leden 2011 - 9:55 / Českolipsko

Největší problémy dělá současné počasí účastníkům silničního provozu. Nabízíme vám video z vyprošťování zapadlého autobusu u Radvance.

Brankové hody v Novém Boru

27. Září 2008 - 13:32 / Bez rubriky

Fotbalová Jiskra Nový Bor uštědřila Viktorii Jirny ve druhém poločase kanára. N.Bor - Jirny 8 : 1 (2:1).

Domácí FC Jiskra získala bod!

13. Září 2008 - 14:05 / Bez rubriky

N.Bor - Č.Lípa 1 : 1 (0:1). Cenný bod proti favoritovi derby získala Jiskra ve druhé minutě nastavení, kdy lipská obrana jednak nechala domácí odcentrovat od postranní lajny, ale hlavně nechala úplně samotného útočníka Aliho Osumanu hlavičkovat z hranice penalty.

Lípa si odváží tři body ze Skalice

22. Duben 2007 - 19:24 / Bez rubriky

Domácí promarnili šance z 1. poločasu - již v 7.min. po chybné rozehrávce lipských beků se před Řezáčem ocitl sám na desítce Opočenský a trestuhodně zahodil a v 25.min. orazítkoval Kovařík břevno po závaru v šestnástce hostí.

Klokani si vezou domů příděl banánů!

14. Říjen 2006 - 19:16 / Bez rubriky

Nečekejte převratné zprávy z biologie, to jen ve fotbalové hantýrce konečně domácí Jiskra Nový Bor naplno zabodovala a mladé "B" mužstvo Bohemians 1905 z vršovického dolíčku si odváží na cestu domů do Prahy "bůra". Jiskra N.Bor - Bohemians 1905 "B" 5 : 1 (1:1).